odkurzacz na sucho/mokro z funkcją dmuchawy, 34l 1200W DeWalt [AT-DXV34PTA]
-
Producent:
-
Kod producenta:AT-DXV34PTA
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6990 pkt. |
Profesjonalny elektryczny odkurzacz przemysłowy DeWALT AT-DXV34PTA, z silnikiem o mocy 1200W i zbiornikiem o pojemności 34L, przeznaczony do pracy na sucho i mokro, pakowany w kartonie.
Posiada możliwość przezbrojenia do pracy w formie dmuchawy. Korek spustowy w dolnej części obudowy pozwala na łatwe opróżnianie z zebranych płynnych zanieczyszczeń.
Odkurzacz przemysłowy z funkcją dmuchawy 1200W, DeWalt [AT-DXV34PTA]:
- sieciowy odkurzacz przemysłowy z funkcją dmuchawy, przeznaczony do sprzątania na sucho i mokro,
- odkurzacz dzięki dużej sile ciągu w szybkim tempie zbiera suche i mokre zanieczyszczenia,
- jest wyposażony w zbiornik na nieczystości o pojemności 34 L,
- podłączenie węża do portu wylotowego umożliwia używanie odkurzacza także jako dmuchawy,
- posiada łatwo dostępny, zabezpieczony przed wodą włącznik,
- adapter do elektronarzędzi umożliwia podłączenie narzędzi o mocy do 2300 W,
- korek spustowy w dolnej części obudowy pozwala na łatwe opróżnianie z zebranych płynnych zanieczyszczeń,
- opaska mocująca kabel i wąż ssący pozwala zabezpieczyć przewód na czas transportu,
- mocna rękojeść umożliwia wygodne przenoszenie odkurzacza,
- odkurzacz wyposażony jest w obrotowe, ogumowane kółka ułatwiające przemieszczanie bez uszkodzenia powierzchni.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PRZEMYSŁOWEGO DEWALT [AT-DXV34PTA]:
- napięcie znamionowe: 230 V,
- moc znamionowa: 1200 W,
- maksymalna moc podłączonego elektronarzędzia: 2300 W,
- ciśnienie zasysania: 17 kPa,
- maksymalny przepływ powietrza: 42,5 l/s,
- średnica węża: 48 mm,
- długość węża: 2,1 m,
- pojemność zbiornika: 34 l,
- długość przewodu zasilającego: 3 m,
- waga: 9,3 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA DEWALT [AT-DXV34PTA]:
- worek jednorazowy na kurz [DXVA19-4201],
- filtr typu Connect [DXVC6910],
- filtr piankowy [DXVA20-1600],
- rura teleskopowa [DXVA19-1200A],
- szczotka okrągła [DXVA19-2400],
- szczotka główna [DXVA19-1300],
- dysza podłogowa [DXVA19-1900D],
- ssawka szczelinowa [DXVA19-1400],
- wąż 44mm x 2,1m [DXVA19-2558],
- adapter do elektronarzędzi [DXVA19-2780],
- torba na akcesoria [DXVA19-5156],
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 9,3 kg |
| na wyposażeniu: | worek jednorazowy na kurz [DXVA19-4201], filtr typu Connect [DXVC6910], filtr piankowy [DXVA20-1600], rura teleskopowa [DXVA19-1200A], szczotka okrągła [DXVA19-2400], szczotka główna [DXVA19-1300], dysza podłogowa [DXVA19-1900D], ssawka szczelinowa [DXVA19-1400], wąż 44mm x 2,1m [DXVA19-2558], adapter do elektronarzędzi [DXVA19-2780], torba na akcesoria [DXVA19-5156], instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| pojemność zbiornika: | 34 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2550 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| EAN: | 6921183003371 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 11.3 kg |
| długość opakowania: | 45.3 cm |
| szerokość opakowania: | 47.2 cm |
| wysokość opakowania: | 57.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
