przemysłowy odkurzacz kolumnowy Makita [DVC560Z] 2x18V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC560Z
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15997 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz kolumnowy Makita DVC560Z zasilany dwoma akumulatorami 18V. W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie. Przeznaczony do pracy na sucho, polecany do sprzątania biur i hoteli.
Odkurzacz przemysłowy posiada dwa oddzielnie sterowane silniki i filtr HEPA oraz włókninowy worek o pojemności 5L.
Odkurzacz przemysłowy kolumnowy Makita DVC560Z 2x18V Li-Ion
- akumulatorowy odkurzacz pionowy zasilany 2 akumulatorami Li-Ion 18 V,
- wyposażony w dwa oddzielnie sterowane silniki bezszczotkowe pracujące zgodnie z wybranym trybem zasysania:
- silnik odpowiadający za napęd szczotki
- silnik odpowiadający za odsysanie pyłu - wyposażony w filtr HEPA,
- siła zasysania jest rozłożona równomiernie na całej szerokości sprzątania, która wynosi 318 mm,
- główny korpus odchyla się do 90°, co pozwala na sprzątanie w wąskich przestrzeniach,
- wyposażony w elastyczny wąż i aluminiową rurę prostą ze zintegrowanym uchwytem,
- do odkurzacza dołączone są również ssawka szczelinowa i okrągła ssawka szczotkowa kompatybilne z rurą aluminiową z możliwością przechowywania na obudowie urządzenia,
- sprzątaną powierzchnię oświetlają diody LED,
- przedni zderzak chroni powierzchnie ścian i mebli przed uszkodzeniami,
- 4 stopniowa regulacja wysokości szczotki,
- transport odkurzacza ułatwiają wygodne uchwyty,
- siła zasysania (3 biegi) regulowania włącznikiem dotykowym,
- dzięki funkcji pamięci odkurzacz uruchamia się w takim samym trybie zasysania w jakim został uprzednio wyłączony,
- głośność urządzenia w trybie niskiego hałasu (na 1 biegu) to tylko 57db,
- diody LED informujące o:
- stanie naładowania akumulatorów (osobny 3-stopniowy wskaźnik naładowania dla obu akumulatorów),
- potrzebie opróżnienia worka (funkcja niedostępna w trybie niskiego hałasu z uwagi na obniżoną siłę ssania),
- stanie szczotki głównej - przy jednostajnych obrotach dioda świeci się światłem ciągłym, przy jej zablokowaniu lub zaplątaniu się w nią ciała obcego zaczyna mrugać), - beznarzędziowa wymiana szczotki,
- osłona akumulatorów chroni je przed zanieczyszczeniami,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18V / 1,3Ah)
Parametry techniczne odkurzacza Makita DVC560Z:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa szczotki:
- bieg 1: 1000 obr./min
- bieg 2: 2500 obr./min
- bieg 3: 3500 obr./min - moc zasysania:
- bieg 1: 25 W
- bieg 2: 50 W
- bieg 3: 85 W - maksymalny przepływ powietrza: 1,9 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 12 kPa,
- pojemność worka: 5 l,
- poziom ciśnienia akustycznego:
- bieg 1: 57 dB
- bieg 2: 64 dB
- bieg 3: 67 dB - wymiary (D x S x W): 326 x 318 x 1146 mm,
- waga (EPTA): 8,3 - 9,0 kg.
Wyposażenie odkurzacza Makita DVC560Z:
- odkurzacz dostarczany bez akumulatorów i ładowarki
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 8,3 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 326 x 318 x 1146 mm |
| max podciśnienie: | 12 kPa |
| pojemność zbiornika: | 5 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,9 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381725750 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 10.68 kg |
| długość opakowania: | 112 cm |
| szerokość opakowania: | 38 cm |
| wysokość opakowania: | 19.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
