przegubowa szlifierka do płyt G-K, ŻYRAFA, 18V Li-Ion XR DeWALT [DCE800N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCE800N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21295 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka przegubowa do płyt gipsowo-kartonowych, ŻYRAFA, 18V Li-Ion XR DeWALT model DCE800N, w wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Mocny bezszczotkowy silnik, zapewnia wystarczającą moc do wykonania wszystkich prac szlifierskich w suchej zabudowie.
Przegubowa głowica w połączeniu z teleskopową rękojeścią 1,2 - 1,6 m zapewnia użytkownikom lepszą kontrolę i lepszy zasięg w miejscach pracy.
Regulacja prędkości obrotowej i tryb pracy ciągłej pozwalają na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy.
System odsysania pyłu i Wireless Tool Control umożliwiają skuteczne usuwanie kurzu podczas szlifowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa szlifierka do gipsu, ŻYRAFA, 18V Li-Ion XR DeWALT [DCE800N]
- akumulatorowa szlifierka do płyt gipsowo-kartonowych, zasilana akumulatorem Li-Ion 18V,
- mocny bezszczotkowy silnik, zapewnia wystarczającą moc do wykonania wszystkich prac szlifierskich w suchej zabudowy,
- rękojeść teleskopowa umożliwia szybką zmianę długości szlifierki z 1,2 - 1,6 m bez konieczności wyłączania urządzenia,
- przegubowa głowica w połączeniu z teleskopową rękojeścią zapewnia użytkownikom lepszą kontrolę i lepszy zasięg w miejscach pracy,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy,
- wentylowana podkładka szlifierska w połączeniu z siatkowymi arkuszami ściernymi zapewnia najlepsze w swojej klasie odsysanie pyłu,
- złącze AirLock pozwala na dopasowanie do każdego odkurzacza DEWALT,
- szlifierka jest wyposażona w system Wireless Tool Control do parowania z odkurzaczami DEWALT, takimi jak DCV586M, w celu automatycznej aktywacji i wyłączania,
- umieszczony z boku wąż odciągowy z odsysaniem pyłu zapewnia dobrą widoczność miejsca pracy i umożliwia dostęp do ciasnych przestrzeni,
- przełącznik blokady pozwala ustawić szlifierkę w tryb pracy ciągłej,
- podkładka przylepna pozwala na szybkie i wygodne nakładanie lub usuwanie arkuszy ściernych,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne szlifierki do płyt g-k DeWALT [DCE800N]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- tryb pracy: rotacyjny,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 700-1200 obr/min,
- średnica tarczy: 225 mm,
- wymiary (długość całkowita): 1,25-1,6 m,
- waga: 3,9 kg.
Wyposażenie szlifierki DeWALT [DCE800N]
- 3 x siatki ścierne o granulacji 150G
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x siatki ścierne 150G |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 700-1200 obr/min |
| wymiary: | 1250-1600 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048727782 |
| średnica talerza szlifierskiego: | 225 mm |
| średnica papieru szlifierskiego: | 225 mm |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.91 kg |
| długość opakowania: | 122.00 cm |
| szerokość opakowania: | 26.50 cm |
| wysokość opakowania: | 27.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
