przecinarka ręczna do cegieł, kamieni i betonu, tarcza 125mm, 1400W, Makita [4100KB]
-
Producent:
-
Kod producenta:4100KB
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6452 pkt. |
Profesjonalna ręczna przecinarka do cięcia na sucho cegieł, kamieni czy betonu o średnicy tarczy 125mm, firmy Makita 4100KB wyposażona jest w silnik o mocy 1400W.
Znakomicie radzi sobie również z płytkami ceramicznymi, betonowymi czy lastyko. Maksymalna głębokość cięcia to 40mm. Łatwa w transporcie i użyciu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna przecinarka na sucho do cegły, kamieni i betonu, 125mm, moc silnika 1400W, Makita [4100KB]:
- przecinarka na sucho cięcia płytek, cegły kamieni czy betonu, znakomicie sprawdza się przy robieniu dylatacji,
- urządzenie 4100KB wyposażone jest w silnik o dużej mocy 1400 W,
- wyposażona została w osłonę przeciwpyłową, która zapobiega zbędnemu pyleniu,
- osłona ma obracany o 360° złącze umożliwiające podłączenie odkurzacza lub worka na pył,
- w przecinarce należy stosować tarcze widiowe o średnicy 125mm, maksymalna grubość tarczy to 2,2 mm,
- dla wydłużenia żywotności urządzenia, przycisk włącznika pokryty został osłoną przeciwpyłową,
- przecinarka może współpracować z szyną prowadzącą po zastosowaniu adaptera (po dokupieniu adaptera nr. kat. 198673-2)
parametry techniczne przecinarki 4100KB:
- moc znamionowa: 1400 W,
- Prędkość obr. na biegu jałowym: 12200 obr./min,
- Maks. głębokość cięcia: 40 mm,
- Średnica tarczy: 125 mm,
- Średnica otworu: 20 mm,
- Wymiary (długość całkowita): 231 mm,
- Waga (EPTA): 3,0 kg.
wyposażenie przecinarki 4100KB:
- klucz do nakrętki kontrującej,
- klucz imbusowy 5,
- tacza diamentowa 125 mm,
- worek na pył
| waga kg: | 3 kg |
| na wyposażeniu: | klucz do nakrętki kontrującej, klucz imbusowy 5, tacza diamentowa 125 mm, worek na pył |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| praca na mokro: | nie |
| max głębokość ciecia: | 40 mm |
| EAN: | 088381851435 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.5 kg |
| długość opakowania: | 57 cm |
| szerokość opakowania: | 37 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
