profesjonalne wiertło widiowe z uchwytem cylindrycznym Profi Beton, 2-krawędziowe, 12-150/90mm [0018801200100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0018801200100
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 248 pkt. |
profesjonalne wiertło widiowe z uchwytem cylindrycznym Profi Beton firmy Alpen o średnicy 12-150/90mm [188012001], wykonane z wysokiej jakości stali, przeznaczone do precyzyjnego, wydajnego i szybkiego wiercenia.
Wiertło posiada końcówki widiowe wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowane z wyraźnym prowadzeniem, umożliwiającym precyzyjne wiercenie. Dzięki specjalnemu ostrzeniu wiertło Profi Beton wierci bardzo wydajnie i agresywnie.
Wiertło przeznaczone jest do wiercenia udarowego w betonie, murze i kamieniu naturalnym oraz wiercenia bezudarowego w ceramice i marmurze.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło udarowe do betonu Profi Beton, 2-krawędziowe, 12-150/90mm, Alpen [188012001]:
- wysokowydajne wiertła Profi Beton do wiercenia udarowego w betonie, murze i kamieniu naturalnym oraz wiercenia bezudarowego w ceramice i marmurze,
- wiertła widiowe serii Profi-Beton firmy Alpen produkowane jest z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- końcówki widiowe wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowane z wyraźnym prowadzeniem (ułatwia to precyzyjne wiercenie),
- wiertła do betonu cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- wiertła posiadają podwójną spiralę, której rowki w procesie produkcyjnym były precyzyjnie frezowane,
- spirala ta pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem,
- do stosowania z udarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami , oraz wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami bez udaru z możliwością mocowania wierteł cylindrycznych,
parametry wiertła widiowego serii Profi Beton firmy Alpen [188012001]:
- średnica wiertła: 12,0mm,
- średnica mocowania: 10,0mm
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 160o,
- długość całkowita wiertła: 150mm,
- długość części roboczej: 90mm,
- typ mocowania: walcowe / cylindryczne,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 12 mm |
| średnica mocowania: | 10,0 mm |
| długość całkowita wiertła: | 150 mm |
| długość części roboczej: | 90 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740227823 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.084 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.05 cm |
| wysokość opakowania: | 25.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
