profesjonalna poziomica 200cm Typ 196-2 Stabila [17209]
-
Producent:
-
Kod producenta:17209
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8295 pkt. |
Profesjonalna poziomica firmy Stabila z serii 196-2 o długości 200cm model 17209 z wyjątkowo mocnym profilem prostokątnym z rowkami uchwytnymi.
Poziomica posiada 3 libelle (1 poziomą i 2 pionowe) oraz 2 powierzchnie miernicze, 2 uchwyty na ręce i zdejmowalne, antypoślizgowe osłony, amortyzujące wstrząsy i zapobiegające przemieszczaniu podczas wyznaczania.
Poziomica gwarantuje dużą dokładność pomiaru 0,5mm/m w pozycji normalnej jak i odwróconej.
Seria 196-2 Stabila to jedne z najlepszych i najtrwalszych poziomic dostępnych na rynku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna poziomica 200cm Typ 196-2 Stabila 17209
- wysokiej jakości, wzmocniona poziomica Stabila z serii 196-2 wykonana z mocnego, żebrowanego, prostokątnego profilu z metali lekkich
- wysoka dokładność pomiaru 0,029o = 0,5mm/m, w pozycji normalnej i odwróconej
- poziomica posiada 2 powierzchnie pomiarowe
- 3 libelle, 1 pozioma i 2 pionowe
- antypoślizgowe, amortyzujące końcówki z obu stron poziomicy zabezpieczają profil przed uszkodzeniem, skutecznie absorbując energię przy upadku czy uderzeniu
- osłony można wyjmować, ułatwia to pomiar i zwiększa precyzję przy pracach w narożach
- 2 otwory chwytowe w poziomicy zapewniają mocne i pewne trzymanie
- łatwa do czyszczenia dzięki elektrostatycznemu malowaniu proszkowemu
Parametry techniczne poziomicy Typ 196-2 Stabila 17209
- długość poziomicy: 200cm
- liczba libelli: 3
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji normalnej: +/- 0,5mm/m (0,0290)
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji odwróconej (sufitowej): +/- 0,5mm/m (0,0290)
10 lat gwarancji
Poziomica z serii 196-2 Stabila znajduje zastosowanie w budownictwie, stolarstwie i w różnego typu firmach serwisowo-montażowych.
| długość całkowita: | 2000 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ± 0,50 mm/m |
| EAN: | 4005069172091 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 2.03 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH ul. Landauer Str. 45 76855 Annweiler, Germany e-mail: info@de.stabila.com tel.: +49063463090 |
