poziomica ręczna, skrzynkowa, 60cm, DeWalt [DWHT0-43224]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-43224
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2462 pkt. |
Profesjonalna poziomica skrzynkowa firmy DeWalt, symbol DWHT0-43224 o długości 60cm.
Wysokiej klasy poziomica ręczna z wytrzymałą, odporną na wstrząsy i zarysowania konstrukcją.
Wyposażona w 3 libelle do pomiaru poziomu i pionu z dokładnością do 0,5 mm / 1m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.poziomica ręczna, skrzynkowa, o długości 60cm, DeWalt [DWHT0-43224]:
- profesjonalna poziomica wykonana została z nowoczesnego, aluminiowego korpusu o skrzynkowym przekroju, co bardzo zwiększa sztywność i trwałość poziomnicy,
- posiada frezowaną powierzchnię pomiarową, co zwiększa dokładność pomiarów,
- poziomica posiada 3 libelki: dwie libellki pionowe i jedną libellę poziomą,
- poziomica jest pokryta odporną na ścieranie farbą proszkową, chroniącą ją przed zarysowaniami,
- osłony na końcach poziomicy wykonane z tworzywa absorbującego wstrząsy, zabezpieczają poziomicę podczas upadku ,
Parametry techniczne poziomicy DeWalt [DWHT0-43224]:
- długość poziomicy: 60 cm,
- liczba libelli: 3,
- dokładność pomiaru poziomicy: 0,5 mm / 1 m,
| długość całkowita: | 600 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| EAN: | 3253560432249 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.90 kg |
| długość opakowania: | 61.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.70 cm |
| wysokość opakowania: | 3.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
