poziomica dla elektryka 120cm Typ 70 electric Stabila [16136]
-
Producent:
-
Kod producenta:16136
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2482 pkt. |
Profesjonalna poziomica dla elektryków firmy STABILA z serii 70 electric o długości 120cm, model 16136 z 8 otworami w znormalizowanych odstępach.
Poziomnica przeznaczona do prac elektro-instalacyjnych, m.in. do wyznaczania odległości pod gniazdka i przełączniki, wyposażona jest w antypoślizgowe stopery zapewniające stabilność podczas wyznaczania.
Poziomnica z lekkim i trwałym profilem prostokątnym, 1 powierzchnią pomiarową, 1 libellą pionową i 1 libellą poziomą o dużej dokładności w pozycji normalnej, jest łatwa w czyszczeniu, dzięki gładkim powierzchniom bocznym i elektrostatycznej powłoce proszkowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica dla elektryków 120cm Typ 70 electric Stabila 16136
- poziomica przeznaczona do prac elektrycznych i instalacyjnych - m.in. do wyznaczania odległości pod gniazdka systemowe i przełączniki
- poziomica Typ 70 electric posiada otwory w znormalizowanych odstępach, odstęp między otworami wynosi 71mm zgodnie z normą DIN49075
- poziomica o długości 120cm ma 8 otworów do precyzyjnego wyznaczania gniazdek w pionie lub poziomie
- poziomica posiada gładki, aluminiowy profil prostokątny
- poziomica wyposażona została w plastikowe zaślepki chroniące przed uderzeniami, na których znajdują się antypoślizgowe stopery zapobiegające przemieszczaniu podczas trasowania
- poziomica z 1 powierzchnią pomiarową i 2 libellami, 1 libellą pionową i 1 libellą poziomą, zapewniającymi dużą precyzję pomiaru w pozycji normalnej +/- 0,5mm/m
- jest łatwa w czyszczeniu dzięki gładkim powierzchniom bocznym
Parametry techniczne poziomicy elektryka Stabila 16136
- długość poziomicy: 120cm
- liczba libelli: 2
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji normalnej: +/- 0,5mm/m (0,029o)
- liczba otworów do zaznaczania przełączników lub wtyczek: 8
10 lat gwarancji na dokładność pomiaru
| długość całkowita: | 1200 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| opakowanie: | karton |
| liczba libelli: | 2 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| EAN: | 4005069161361 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 0.73 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH ul. Landauer Str. 45 76855 Annweiler, Germany e-mail: info@de.stabila.com tel.: +49063463090 |
