Pneumatyczna gwoździarka do gwoździ 34º, 50-90 mm Bostitch [F33PT-E]
-
Producent:
-
Kod producenta:F33PT-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15943 pkt. |
Gwoździarka pneumatyczna Bostitch F33PT-E to profesjonalne narzędzie do wbijania gwoździ o długości 50-90 mm i średnicy główki 6,8 - 7,2 mm, mocowanych na taśmie papierowej bądź łączonych drutem pod kątem 33°. Dostarczana w mocnej walizce z tworzywa.
Przeznaczona jest do łączenia elementów konstrukcyjnych z drewna oraz do montowania palet i skrzyń. Gwoździarka z regulacją głębokości wbijania gwoździ, z magazynkiem możliwością załadowania do 75 szt. gwoździ.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździarka dekarska Bostitch [F33PT-E]:
- przeznaczona jest do łączenia elementów konstrukcyjnych z drewna oraz do montowania palet i skrzyń,
- to pierwsza gwoździarka marki Bostitch, która może pracować zarówno gwoździami na taśmie papierowej, jak i łączonymi drutem pod kątem 33°,
- została zaprojektowana specjalnie w celu uzyskania łatwiejszego dostępu do miejsc wąskich lub trudno dostępnych,
- gwoździarka pracuje w trybie ręcznym,
- posiada przycisk do regulacji głębokości wbijania gwoździ,
- niewielki ciężar uzyskany dzięki obudowie ze stopu magnezu zapobiega zmęczeniu się operatora urządzenia nawet podczas całodziennej pracy,
- wygodny gumowany uchwyt poprawia wygodę pracy,
- ząbkowana końcówka nosa No Mar (nie zostawia śladów na obrabianej powierzchni),
- wyposażona w magazynek o pojemności do 75 gwoździ,
- dostarczana w wytrzymałej walizce.
Dane techniczne gwoździarki Bostitch [F33PT-E]:
- długość gwoździ: 50 - 90 mm,
- średnica gwoździ: 2,5 - 3,3 mm,
- szerokość główki gwoździ: 6,8 - 7,2 mm,
- kąt nachylenia magazynka: 33°,
- pojemność magazynka: 75 szt.,
- ciśnienie robocze: 4,8 - 8,3 bar,
- wymiary (D x S x W): 457 x 133 x 355 mm,
- waga: 3,6 kg,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 3,6 kg |
| długość gwoździ : | 50-90 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 33 stopnie |
| średnica gwoździ: | 2,5 - 3,3 mm |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 75 szt |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5902013928492 |
| ciśnienie robocze: | 4,8 - 8,3 bar |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
