Piła szablasta, SAWZALL, M18 FSZ-0, 18 V, M18 FUEL, Milwaukee [4933498063]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933498063
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20897 pkt. |
Piła szablasta, SAWZALL, M18 FSZ-0, 18 V, M18 FUEL, Milwaukee [4933498063], dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Piła szablasta z bezszczotkowym silnikiem zapewnia wysoką wydajność dzięki skokowi 32 mm i prędkości do 3000 skoków/min.
Wyposażona w system ochrony przekładni, szybkomocujący uchwyt FIXTEC™, regulowaną stopę oraz oświetlenie LED, gwarantuje trwałość, komfort i precyzję pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła szablasta, SAWZALL, M18 FSZ-0, 18 V, M18 FUEL, Milwaukee [4933498063]
- piła szablasta z silnikiem bezszczotkowym o długości skoku 32 mm i częstotliwości 0 - 3000 skoków/min,
- opatentowany system ochrony przekładni zębatej wydłuża żywotność przekładni i silnika poprzez pochłanianie gwałtownych zmian obciążenia spowodowanych nagłym zablokowaniem brzeszczotu,
- odporny na zużycie zacisk brzeszczotu FIXTEC, uruchamiany dźwignią, zapewnia szybką i łatwą wymianę brzeszczotu,
- wzmocnione metalowe złącze akumulatora zapewnia większą wytrzymałość i trwałość,
- wbudowane diody LED oświetlają powierzchnię roboczą podczas cięcia,
- nastawna stopa zapewnia optymalne wykorzystanie krawędzi tnących brzeszczotów,
- narzędzia z serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE oraz inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- pilarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY BAGNETOWEJ SAWZALL MILWAUKEE [4933498063]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- długość skoku: 32 mm,
- częstotliwość skoków: 0-3000 suwów/min.,
- wymiary (D x S x W): 520 x 80 x 155 mm,
- waga: 3,1 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 3,1 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 32 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 300 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 20 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546512231 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| masa z opakowaniem: | 4 kg |
| długość opakowania: | 46,7 cm |
| szerokość opakowania: | 11,1 cm |
| wysokość opakowania: | 17,9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
