piła sadownicza do prześwietlania gałęzi do wysięgnika, 360mm Bahco [383-6T]
-
Producent:
-
Kod producenta:383-6T
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1158 pkt. |
Profesjonalna piła do cięcia gałęzi, wysięgnikowa BAHCO model 383-6T, do montowania na tyczkach z ostrzem utwardzanym, które nie można ostrzyć.
Wytrzymały zakrzywiony brzeszczot z 6 zębami na cal.
Piłę można montować na tyczkach o średnicy 25mm co pozwala sięgać dużych wysokości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła sadownicza do wysięgnika Bahco 383-6T:
- Piła do prześwietlania drzew, do wysięgnika z rękojeścią ze stalowej rurki
- Piła przeznaczona do pracy z wysięgnikiem o średnicy 25 mm (1’’).
- Pasuje do wszystkich wysięgników: AP-3M, AP-5M oraz FP-3M
- Zęby utwardzane, nie ma możliwość ostrzenia
- Długość całkowita 360mm
- Ostrze 6 zębów na cal
- Waga: 320g
Rekomendujemy stosowanie piły 383-6T z oryginalnymi tyczkami aluminiowymi BAHCO AP-5M (długość 5m) i AP-3M (długość 3m) lub tyczkami z włókna szklanego FP-3m. Wszystkie te tyczki mają regulowaną długość.
piły sadownicze BAHCO to jedne z najlepszych narzędzi na rynku - decydują o tym wysokiej jakości materiały i wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji narzędzi ogrodowych.
| długość całkowita: | 360 mm |
| waga: | 320 g |
| średnica mocowania: | 25 mm |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: | do prześwietlania gałęzi |
| EAN: | 7311518128876 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.290 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ryzyko skaleczeń: Zawsze używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed skaleczeniami. Uważaj na ostre zęby piły. 2. Ryzyko urazów oczu: Zawsze używaj okularów ochronnych, aby chronić oczy przed odpryskami drewna lub metalu. 3. Ryzyko upadku: Utrzymuj stabilną postawę podczas cięcia, aby uniknąć upadku i urazów. 4. Ryzyko zmiażdżenia: Trzymaj ręce z dala od linii cięcia, aby uniknąć zmiażdżenia palców. 5. Ryzyko wdychania pyłu: Podczas cięcia generowany jest pył. Używaj maski przeciwpyłowej, aby chronić drogi oddechowe. 6. Ryzyko uszkodzenia piły: Nie używaj piły do cięcia materiałów, do których nie jest przeznaczona. Nie przeciążaj piły. 7. Ryzyko braku stabilności materiału: Upewnij się, że obrabiany materiał jest stabilny i bezpiecznie zamocowany. 8. Ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi: Nie używaj piły w deszczu lub w wilgotnych warunkach, aby uniknąć korozji i poślizgnięcia. 9. Ryzyko związane z konserwacją: Przed czyszczeniem lub konserwacją, upewnij się, że piła jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia. 10. Ryzyko związane z przechowywaniem: Przechowuj piłę w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Zabezpiecz zęby piły, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń. 11. Ryzyko dla osób postronnych: Upewnij się, że w pobliżu nie ma osób postronnych ani zwierząt podczas pracy z piłą. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
