piła ręczna płatnica 550mm, 7 zębów/cal, FATMAX, Stanley [2-20-530]
-
Producent:
-
Kod producenta:2-20-530
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1320 pkt. |
Piła ręczna płatnica, 7 zębów/cal, FATMAX, Stanley [2-20-530] do szybkiego cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna z zębami typu JetCut. Długość brzeszczotu 550mm.
Hartowane indukcyjnie zęby typu JetCut umożliwiają o 30% szybsze cięcie w porównaniu do pił z zębami tradycyjnymi.
Piła ręczna 2-20-530 ma trzykomponentową rękojeść, a dzięki wbudowanym w rękojeść aluminiowym kątownikom 45º i 90º można szybko i bez kłopotu wyznaczyć te kąty na materiale.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła ręczna płatnica 550mm, 7 zębów/cal, FATMAX, Stanley [2-20-530]
- piła ręczna płatnica o długości 550mm z serii FATMAX z powłoką APPLIFON zapewniającą szybkie cięcie i ochronę przed rdzą,
- piła z 7 zębami na cal przeznaczona jest do szybkiego cięcia wzdłuż lub w poprzek włókien,
- wyposażona w hartowane indukcyjnie i wytrzymałe zęby typu JetCut, są precyzyjnie szlifowane w 3 płaszczyznach,
- ma trzykomponentowy uchwyt DynaGrip, skręcony 3 śrubami z brzeszczotem, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy
- wbudowane w rękojeść aluminiowe kątowniki 45º i 90º pozwalają precyzyjnie wyznaczyć te kąty na materiale,
- dostarczana jest z osłoną na ostrzu,
PARAMETRY TECHNICZNE RĘCZNEJ PIŁY, STANLEY [2-20-530]
- długość ostrza: 550 mm,
- szerokość ostrza: 1 mm,
- podziałka zębów: 7 zębów/cal,
| długość ostrza: | 550 mm |
| długość całkowita: | 690 mm |
| waga: | 0.75 g |
| liczba zębów na cal: | 7 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: | do drewna |
| EAN: | 3253562205308 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.75 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
