piła ręczna 620 mm, do cięcia gazobetonu i betonu komórkowego, 34 zęby, ProfCut Bahco [255-34]
-
Producent:
-
Kod producenta:255-34
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3016 pkt. |
Piła ręczna firmy Bahco model [255-34] o długości brzeszczotu 620 mm przeznaczona jest do cięcia betonu komórkowego, gazobetonu, płyt izolacyjnych.
Piła serii Profi-Cut w wersji z końcówkami z węglika spiekanego na każdym zębie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła ręczna do cięcia gazobetonu i betonu komórkowego, 620 mm, Bahco [255-34]
- znakomita ręczna piła do cięcia betonu komórkowego, gazobetonu, płyt izolacyjnych,
- wyposażona w sztywny brzeszczot o długości 620mm,
- zęby wykonane z węglika spiekanego gwarantują długą żywotność piły,
- piła posiad 34 zęby z końcówką z węglikiem spiekanym,
- rękojeść skręcana śrubami rękojeść wykonana z dwóch rodzajów tworzyw,
parametry ręcznej piły do izolacji 255-34:
- długość ostrza piły: 620 mm
- podziałka zębów: 1,3 zęby/cal
- waga: 995 g
- szerokość rzazu: 1,6 mm
| długość ostrza: | 620 mm |
| waga: | 995 g |
| liczba zębów na cal: | 1,3 |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 7314150272365 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.970 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ryzyko skaleczeń: Zawsze używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed skaleczeniami. Uważaj na ostre zęby piły. 2. Ryzyko urazów oczu: Zawsze używaj okularów ochronnych, aby chronić oczy przed odpryskami drewna lub metalu. 3. Ryzyko upadku: Utrzymuj stabilną postawę podczas cięcia, aby uniknąć upadku i urazów. 4. Ryzyko zmiażdżenia: Trzymaj ręce z dala od linii cięcia, aby uniknąć zmiażdżenia palców. 5. Ryzyko wdychania pyłu: Podczas cięcia generowany jest pył. Używaj maski przeciwpyłowej, aby chronić drogi oddechowe. 6. Ryzyko uszkodzenia piły: Nie używaj piły do cięcia materiałów, do których nie jest przeznaczona. Nie przeciążaj piły. 7. Ryzyko braku stabilności materiału: Upewnij się, że obrabiany materiał jest stabilny i bezpiecznie zamocowany. 8. Ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi: Nie używaj piły w deszczu lub w wilgotnych warunkach, aby uniknąć korozji i poślizgnięcia. 9. Ryzyko związane z konserwacją: Przed czyszczeniem lub konserwacją, upewnij się, że piła jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia. 10. Ryzyko związane z przechowywaniem: Przechowuj piłę w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Zabezpiecz zęby piły, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń. 11. Ryzyko dla osób postronnych: Upewnij się, że w pobliżu nie ma osób postronnych ani zwierząt podczas pracy z piłą. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
