    3830-86-VIP
82,96zł brutto
67,45zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 830 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-86-VIP SANDFLEX o średnicy 86mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 86mm Sandflex Bahco 3830-86-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 86mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 260g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 86 mm
głębokość wiercenia: 38 mm