    3830-41-VIP
44,49zł brutto
36,17zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 445 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-41-VIP SANDFLEX o średnicy 41mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica do metalu, stali i drewna 41mm Sandflex Bahco 3830-41-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 41mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 80g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 41 mm
głębokość wiercenia: 38 mm