piła otwornica z węglikiem 73mm Superior Multi Construction Bahco [3833-73-C]
-
Producent:
-
Kod producenta:3833-73-C
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 978 pkt. |
piła otworowa z zębami z węglika spiekanego 3833-73-C firmy BAHCO, przeznaczona do precyzyjnego wycinania otworów w różnego typu materiałach o grubości do 70mm.
świetne narzędzie na każdym placu budowy - pozwala przy pomocy wiertarek elektrycznych lub wiertarko-wkrętarek akumulatorowych różnych producentów wycinać otwory w różnych rodzajach drewna, tworzywach sztucznych, płytach MDF, OSB, płytach gipsowo-kartonowych czy lekkich materiałach budowlanych (gazobeton, cegły itp...)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła otwornica z zębami z węglika spiekanego 73mm Superior BAHCO 3833-73-C
- otwornica przeznaczona do wycinania otworów w materiałach różnego typu takich jak drewno (w tym twarde gatunki), płyty MDF, sklejki, płyty OSB, cegła, gazobeton, tynk, płyty gipsowo-kartonowe, różne rodzaje tworzyw sztucznych
- w piłach otworowych z serii 3833-... końcówki z węglika spiekanego są bardzo precyzyjnie szlifowane, co zapewnia dokładną i szybką pracę tymi piłami, a specjalna powłoka niskotarciowa (Superior) sprawia, że występują zdecydowanie mniejsze tarcia w czasie cięcia
- w pile otworowej zastosowano stosunkowo dużą przestrzeń międzyzębową do odprowadzania urobku co zapewnia ciągłość pracy bez konieczności jej czyszczenia
- otwornica posiada bardzo dużą głębokość cięcia 71mm, dzięki której można wyciąć otwór o głębokości do 70mm przy jednym cięciu
- średnica wiercenia: 73mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
Piłami otworowymi BAHCO można pracować wszystkimi elektronarzędziami (przenośnymi i stacjonarnymi) dostępnymi na rynku, polecamy stosowanie oryginalnych uchwytów do pił otworowych BAHCO.
Piły otwornice z zębami z węglika spiekanego z serii 3833-.. współpracują ze specjalnym uchwytem QUICK EJECT z wyrzutnikiem ułatwiającym szybkie usuwanie z wnętrza piły wyciętego materiału.
.
| waga: | 340 g |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| średnica wiercenia: | 73 mm |
| głębokość wiercenia: | 71 mm |
| EAN: | 7314150263790 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.350 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
