piła otwornica z węglikiem 40mm Superior Multi Construction Bahco [3833-40-C]
-
Producent:
-
Kod producenta:3833-40-C
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 704 pkt. |
piła otworowa z zębami z węglika spiekanego 3833-40-C firmy BAHCO, przeznaczona do precyzyjnego wycinania otworów o średnicy 40mm w różnego typu materiałach o grubości do 70mm.
świetne narzędzie na każdym placu budowy - pozwala przy pomocy wiertarek elektrycznych lub wiertarko-wkrętarek akumulatorowych różnych producentów wycinać otwory w różnych rodzajach drewna, tworzywach sztucznych, płytach MDF, OSB, płytach gipsowo-kartonowych czy lekkich materiałach budowlanych (gazobeton, cegły itp...)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła otwornica z zębami z węglika spiekanego 40mm Superior BAHCO 3833-40-C
- otwornica przeznaczona do wycinania otworów w materiałach różnego typu takich jak drewno (w tym twarde gatunki), płyty MDF, sklejki, płyty OSB, cegła, gazobeton, tynk, płyty gipsowo-kartonowe, różne rodzaje tworzyw sztucznych
- w piłach otworowych z serii 3833-... końcówki z węglika spiekanego są bardzo precyzyjnie szlifowane, co zapewnia dokładną i szybką pracę tymi piłami, a specjalna powłoka niskotarciowa (Superior) sprawia, że występują zdecydowanie mniejsze tarcia w czasie cięcia
- w pile otworowej zastosowano stosunkowo dużą przestrzeń międzyzębową do odprowadzania urobku co zapewnia ciągłość pracy bez konieczności jej czyszczenia
- otwornica posiada bardzo dużą głębokość cięcia 71mm, dzięki której można wyciąć otwór o głębokości do 70mm przy jednym cięciu
- średnica wiercenia: 40mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
Piłami otworowymi BAHCO można pracować wszystkimi elektronarzędziami (przenośnymi i stacjonarnymi) dostępnymi na rynku, polecamy stosowanie oryginalnych uchwytów do pił otworowych BAHCO.
Piły otwornice z zębami z węglika spiekanego z serii 3833-.. współpracują ze specjalnym uchwytem QUICK EJECT z wyrzutnikiem ułatwiającym szybkie usuwanie z wnętrza piły wyciętego materiału.
| waga: | 140 g |
| opakowanie: | blister |
| średnica wiercenia: | 40 mm |
| głębokość wiercenia: | 71 mm |
| EAN: | 7314150263660 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.145 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
