piła kabłąkowa z brzeszczotem 530mm do cięcia drewna suchego Bahco [331-21-51-KP]
-
Producent:
-
Kod producenta:331-21-51-KP
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 565 pkt. |
Piła kabłąkowa z brzeszczotem 530mm do cięcia drewna suchego firmy Bahco [331-21-51-KP] to mała i poręczna piła o wszechstronnych zastosowaniach.
Ostre jej zakończenie sprawia, że piła ta jest idealna do stosowania w ciasnych i trudno dostępnych miejscach (np. do przycinania gałęzi czy do prac dekarskich).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła kabłąkowa z brzeszczotem do cięcia drewna suchego firmy Bahco [331-21-51-KP]:
- mała i poręczna piła kabłąkowa o wszechstronnych zastosowaniach,
- ostre jej zakończenie sprawia, że piła jest idealna do stosowania w ciasnych i trudno dostępnych miejscach (np. do przycinania gałęzi i do prac dekarskich),
- piła kabłąkowa wykonana została z wysokiej jakości stali, zabezpieczona antykorozyjnie odporną na uderzenia farbą proszkową,
- osłona na dłoń zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy,
- ma lekką konstrukcję - piła 331-21-51-KP waży tylko 615 g - jest bardzo wygodna w pracy,
- piła kabłąkowa 331-21-51-KP wyposaża została w brzeszczot do cięcia drewna suchego.
parametry piły kabłąkowej 331-21-51-KP:
- długość brzeszczotu w milimetrach: 530 mm,
- długość brzeszczotu w calach: 21'',
- przeznaczenie: do drewna suchego,
- waga: 615 g,
| długość ostrza: | 530 mm |
| waga: | 615 g |
| rodzaj ostrza: | zęby trójkątne |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: | do drewna suchego |
| EAN: | 7311518003814 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.585 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ryzyko skaleczeń: Zawsze używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed skaleczeniami. Uważaj na ostre zęby piły. 2. Ryzyko urazów oczu: Zawsze używaj okularów ochronnych, aby chronić oczy przed odpryskami drewna lub metalu. 3. Ryzyko upadku: Utrzymuj stabilną postawę podczas cięcia, aby uniknąć upadku i urazów. 4. Ryzyko zmiażdżenia: Trzymaj ręce z dala od linii cięcia, aby uniknąć zmiażdżenia palców. 5. Ryzyko wdychania pyłu: Podczas cięcia generowany jest pył. Używaj maski przeciwpyłowej, aby chronić drogi oddechowe. 6. Ryzyko uszkodzenia piły: Nie używaj piły do cięcia materiałów, do których nie jest przeznaczona. Nie przeciążaj piły. 7. Ryzyko braku stabilności materiału: Upewnij się, że obrabiany materiał jest stabilny i bezpiecznie zamocowany. 8. Ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi: Nie używaj piły w deszczu lub w wilgotnych warunkach, aby uniknąć korozji i poślizgnięcia. 9. Ryzyko związane z konserwacją: Przed czyszczeniem lub konserwacją, upewnij się, że piła jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia. 10. Ryzyko związane z przechowywaniem: Przechowuj piłę w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Zabezpiecz zęby piły, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń. 11. Ryzyko dla osób postronnych: Upewnij się, że w pobliżu nie ma osób postronnych ani zwierząt podczas pracy z piłą. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
