otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 16mm Bahco [3830-16-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-16-VIP
Stan magazynowy: 3
| Cena punktowa: | 350 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-16-VIP SANDFLEX o średnicy 16mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 16mm Sandflex Bahco 3830-16-VIP
- korpus otwornicy wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej
- zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia
- otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 16mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 20g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 16 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |