    D118-300L
Bestseller
114,99zł brutto
93,49zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 36
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1150 pkt.
Dzięki długim ostrzom nożyce bardzo dobrze sprawdzają się przy rozcinaniu długich arkuszy blachy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce przelotowe lewe do cięcia blachy, pelikan Erdi Bessey D118-300L
  • ręczne nożyce przelotowe do blachy do długich cięć prostych i w lewo
  • dzięki długim ostrzom bardzo dobrze sprawdzają się przy rozcinaniu długich arkuszy blachy
  • rękojeści pokryte tworzywem sztucznym dla podniesienie komfortu pracy
  • ostrza hartowane indukcyjnie gwarantują długą żywotność i optymalne rezultaty cięcia
  • regulowane złącze śrubowe umożliwia regulację po ostrzeniu
parametry nożyc do blachy Erdi D118-300L
  • kierunek cięcia: do długich cięć prostychi w lewo
  • długość całkowita 300mm
  • długość ostrzy 62mm
  • waga: 0,73kg
  • maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 400N/mm2: 1,2mm
  • maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 600N/mm2: 1,0mm
  • maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 800N/mm2:  0,8mm
  • ostrze: stal narzędziowa, 56 HRC
długość ostrza: 62 mm
długość całkowita: 300 mm
waga: 730 g
kierunek cięcia: do długich cięć prostych
grubość cięcia stali walcowanej na zimno: 1,2 mm