nożyce ręczne przelotowe lewe do cięcia blachy, pelikan Erdi Bessey [D118-300L]
Producent:
Kod producenta:D118-300L
Stan magazynowy: 36
| Dostępność: |
dostępny
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1150 pkt. |
Dzięki długim ostrzom nożyce bardzo dobrze sprawdzają się przy rozcinaniu długich arkuszy blachy.
- ręczne nożyce przelotowe do blachy do długich cięć prostych i w lewo
- dzięki długim ostrzom bardzo dobrze sprawdzają się przy rozcinaniu długich arkuszy blachy
- rękojeści pokryte tworzywem sztucznym dla podniesienie komfortu pracy
- ostrza hartowane indukcyjnie gwarantują długą żywotność i optymalne rezultaty cięcia
- regulowane złącze śrubowe umożliwia regulację po ostrzeniu
- kierunek cięcia: do długich cięć prostychi w lewo
- długość całkowita 300mm
- długość ostrzy 62mm
- waga: 0,73kg
- maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 400N/mm2: 1,2mm
- maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 600N/mm2: 1,0mm
- maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 800N/mm2: 0,8mm
- ostrze: stal narzędziowa, 56 HRC
| długość ostrza: | 62 mm |
| waga: | 730 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych |
| grubość cięcia stali walcowanej na zimno: | 1,2 mm |