nożyce ręczne dźwigniowe proste do cięcia blachy, DeWalt [DWHT14675-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT14675-0
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1018 pkt. |
Ręczne nożyce typu "Lotniczego" do cięcia blachy firmy DeWalt DWHT14675-0 przeznaczone do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o dużym promieniu w prawo lub lewo.
Ząbkowane ostrza zapobiegają ześlizgiwaniu się nożyc z przecinanego materiału oraz gwarantują gładkie cięcie i trwałość narzędzia.
Przekładnia dźwigniowa i ergonomiczna rękojeść umożliwia efektywną pracę bez uczucia zmęczenia przy minimalnym nakładzie siły. Posiadają amerykański certyfikat ergonomii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce dźwigniowe proste do cięcia blachy DeWalt [DWHT14675-0]:
- nożyce dźwigniowe typu "Lotniczego" do cięcia blachy, do zastosowań w pracach blacharskich i dekarskich,
- dzięki specjalnej konstrukcji jest do 15% mniej wysiłku podczas cięcia,
- mają ząbkowane ostrze, które utrzymuje materiał w miejscu i zapewnia odpowiednie, czyste cięcie,
- posiadają amerykański certyfikat ergonomii,
- zastosowano w nich ulepszony projekt zewnętrznego zatrzasku,
- płaski profil umożliwia płynne cięcia.
Parametry nożyc do blachy DeWalt [DWHT14675-0]
- kierunek cięcia: do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o dużym promieniu w prawo lub w lewo,
- długość ostrza: 44 mm,
- długość całkowita: 255 mm,
- waga: 0,43 kg,
- kolor: czarno-żółty
| długość ostrza: | 44 mm |
| długość całkowita: | 255 mm |
| waga: | 430 g |
| kierunek cięcia: | do krótkich cięć prostych i kształtowych w prawo lub lewo |
| EAN: | 3253560146757 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.42 kg |
| długość opakowania: | 30.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.00 cm |
| wysokość opakowania: | 7.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
