nożyce do trawy z długimi rękojeściami Bahco [P75]
-
Producent:
-
Kod producenta:P75
169,40zł brutto
137,72zł netto
182,00zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 16
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1694 pkt. |
Nożyce do cięcia trawy z długimi rękojeściami BAHCO P75, z utwardzanymi ostrzami o długości 200 mm.
Wygodne, długie rękojeści pozwalają na ścinanie trawy w miejscach niedostępnych dla kosiarki takich jak okolice murków, czy wokół krzewów i drzew.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nożyce do trawy z długimi rękojeściami Bahco [P75]:
- przeznaczone do ścinania trawy w trudno dostępnych miejscach tam, gdzie kosiarka nie ma dostępu, np. przy murkach czy krzewach lub wokół drzew,
- nożyce do trawy mają ostrza wykonane z wysokiej jakości stali, hartowane,
- posiadają rękojeści o długości 900 mm wykonane z rurek stalowych z czarnymi rączkami z tworzywa,
- głowica tnąca z poziomymi ostrzami do cięcia trawy,
- ostrza utwardzane, powlekane czarnym ®xylanem, z prosta krawędzią tnącą o długości 200 mm,
- amortyzator z tworzywa zapewnia mniejsze zmęczenie i większy komfort pracy
Parametry techniczne nożyc do trawy Bahco [P75]:
- długość ostrzy: 200 mm,
- długość rękojeści: 900 mm,
- długość całkowita: 1000 mm,
- waga: 1,9 kg.
| długość całkowita: | 1000 mm |
| waga: | 1900 g |
| EAN: | 7311518124083 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.676 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
