nożyce do blachy nakładka na wiertarko-wkrętarki i zakrętarki udarowe DeWalt [DT70620-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70620-QZ
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2897 pkt. |
nożyce do blachy DeWalt [DT70620] nakładka na zakrętarki udarowe akumulatorowe, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe oraz sieciowe umożliwiająca cięcie blachy do 1,3mm po łuku i w linii prostej
wydajność cięcia nawet do 500m w zależności od rodzaju blachy, obracana głowica w zakresie 360° ułatwiająca pracę po różnymi kątami
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce do blachy nakładka DeWalt [DT70620] to profesjonalne narzędzie umożliwiające zamianę zakrętarki udarowej czy wiertarko-wkrętarki w elektryczne nożyce do blachy. Dzięki specjalnej konstrukcji istnieje możliwość stabilnego przymocowania do zakrętarek, wiertarko-wkrętarek akumulatorowych oraz sieciowych firmy DeWalt jak również innych producentów.
nakładka DeWalt [DT70620] z powodzeniem może zastąpić tradycyjne nożyce ręczne i znacznie przyśpieszyć prace umożliwiając bezwysiłkowe cięcie stali, stali nierdzewnej, tytanu, cynku, blachy stalowej o grubości 1,3mm w linii prostej i po łuku z możliwością ustawienia głowicy w zakresie 360°; jest przystosowana do pracy z urządzeniami udarowymi.
nakładkę DT70620 instaluje się do zakrętarki, wiertarko-wkrętarki lub wiertarki za pomocą trzpienia 1/4" (element napędzający nożyce) oraz specjalnego, uniwersalnego uchwytu nastawnego mocowanego do zakrętarki lub wiertarko-wkrętarki u podstawy; możliwość regulacji wysokości oraz szerokości mocowania.
| EAN: | 5035048538296 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.93 kg |
| długość opakowania: | 24.50 cm |
| szerokość opakowania: | 16.00 cm |
| wysokość opakowania: | 8.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
