nóż do ściągania izolacji ze stopką VDE 1000V, KNIPEX [98 55]
-
Producent:
-
Kod producenta:98 55
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1735 pkt. |
Profesjonalny nóż ze stopką do ściągania izolacji firmy KNIPEX model 9855, do prac pod napięciem VDE 1000V.
Ma dwukomponentową ergonomiczną rękojeścią i kołnierzem u nasady zabezpieczającym przed ześlizgiwaniem się ręki.
Nóż ma sierpowate ostrze ze stopką prowadzącą, ostrze wykonane jest ze stali chirurgicznej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nóż do ściągania izolacji ze stopką KNIPEX 98 55
- solidne, sierpowate ostrze w kształcie haka,
- nóż posiada stopkę prowadzącą na końcu ostrza, dzięki której nie uszkadza izolacji oraz żył kabla,
- ostrze wykonane jest ze stali chirurgicznej, nierdzewnej, hartowanej na powietrzu,
- wykonany zgodnie z normami DIN EN60900 i IEC60900
- izolacja VDE do 1000V
Wszystkie narzędzia Knipex oznaczone symbolem 1000V i znakiem podwójnego trójkąta są m.in. testowane na wytrzymałość dielektryczną pod napięciem 10 000V. Zapewnia to duży margines bezpieczeństwa dla użytkownika, nawet w przypadku konieczności wykonywania prac pod napięciem 1000V AC oraz 1500V DC.
nóż do ściągania izolacji ze stopką Knipex 98 55:
- długość ostrza: 38 mm
- promień: 23,5 mm
- długość całkowita: 190 mm
- waga: 68 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 38 mm |
| długość całkowita: | 190 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| EAN: | 4003773022558 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.088 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 4.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
