nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M12 Bahco [K7801M-12]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7801M-12
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 413 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7801M-12 do śrub 12mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych i zapobiega zniszczeniu śrub.
Nasadka udarowa Bahco przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M12 Bahco K7801M-12
Profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna 1/2" BAHCO z serii K7801M, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725. Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami. Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa do śrub 12mm Bahco K7801M-12
- rozmiar nasadki: 12mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
- średnica u nasady "D1": 19,5mm
- średnica u wylotu "D2": 25mm
- wysokość "L": 38mm
- waga: 90g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-4.
Polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania z kluczami udarowymi w serwisach samochodowych, serwisach maszyn i w przemyśle ciężkim.
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 90 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 12 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151815790 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
