nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M27, Koken [14400M 27]
-
Producent:
-
Kod producenta:14400M 27
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 543 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-27 do śrub 27mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M27, Koken 14400M-27
Nasadka udarowa japońskiej firmy Koken przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek. Nasadka Koken wykonana jest z wysokiej jakości stali stopowej metodą kucia. Specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Nasadka udarowa do śrub 27mm Koken 14400M-27:
- rozmiar nasadki: 27mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 38,2mm
- średnica u wylotu "D2": 30mm
- głębokość "e": 14mm
- wysokość "L": 40mm
- waga: 160g
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach. Polecamy stosowanie nasadek udarowych marki Koken z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi.
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
| długość całkowita: | 40 mm |
| waga: | 160 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 27 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644350223 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
