    9500SM-55
213,87zł brutto
173,88zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2139 pkt.
Nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1" firmy BAHCO model 9500SM-55, do śrub i nakrętek o rozmiarze łba 55 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka sześciokątna 1'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1" sześciokątna do śrub i nakrętek, 55 mm, firmy BAHCO 9500SM-55:
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174,
Dane nasadki firmy Bahco 9500SM-55:
  • rozmiar nasadki55 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1",
  • średnica u nasady D1: 75 mm,
  • średnica u wylotu D2: 54 mm,
  • wysokość L: 79 mm,
  • waga: 1175 g,
Klucz nasadowy sześciokątny 1" Bahco z serii 9500SM przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 79 mm
waga: 1175 g
typ mocowania : kwadrat 1''
rozmiar: 55 mm