nasadka ręczna sześciokątna, 1/4", rozmiar 4.5 mm, Bahco [6700SM-4.5]
Producent:
Kod producenta:6700SM-4.5
| Cena punktowa: | 122 pkt. |
Nasadka ręczna 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO typ 6700SM-4.5, w rozmiarze metrycznym 4.5 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 4.5 mm, BAHCO 6700SM-4.5:
- wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki 6700SM-4.5:
- rozmiar nasadki: 4.5 mm,
- rodzaj nasadki: 6-kątna,
- mocowanie: 1/4" ,
- długość całkowita L: 24,7 mm,
- średnica D1: 6,8 mm,
- średnica D2: 11,9 mm,
- waga: 10 g.
| długość całkowita: | 24,7 mm |
| waga: | 10 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| rozmiar: | 4.5 mm |