nasadka ręczna sześciokątna, 1/4", rozmiar 14 mm, Bahco [6700SM-14]
Producent:
Kod producenta:6700SM-14
| Cena punktowa: | 195 pkt. |
Nasadka ręczna 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO typ 6700SM-14, w rozmiarze metrycznym 14 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 14 mm, BAHCO 6700SM-14:
- wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki 6700SM-14:
- rozmiar nasadki: 14 mm,
- rodzaj nasadki: 6-kątna,
- mocowanie: 1/4" ,
- długość całkowita L: 24,7 mm,
- średnica D1: 19,6 mm,
- średnica D2: 16 mm,
- waga: 22 g.
| długość całkowita: | 24,7 mm |
| waga: | 22 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| rozmiar: | 14 mm |