    6700SM-13
19,47zł brutto
15,83zł netto
Cena punktowa: 195 pkt.
Nasadka ręczna 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO typ 6700SM-13, w rozmiarze metrycznym 13 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 13 mm, BAHCO 6700SM-13:
  • wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki 6700SM-13:
  • rozmiar nasadki: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: 6-kątna,
  • mocowanie: 1/4" ,
  • długość całkowita L: 24,7 mm,
  • średnica D1: 18 mm,
  • średnica D2: 15,6 mm,
  • waga: 20 g.
długość całkowita: 24,7 mm
waga: 20 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 13 mm