    6700SM-10
17,51zł brutto
14,24zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 175 pkt.
Nasadka ręczna 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO typ 6700SM-10, w rozmiarze metrycznym 10 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 10 mm, BAHCO 6700SM-10:
  • profesjonalna nasadka ręczna 6-kątna w wymiarze metrycznym,
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka ręczna, nie nadaje się do używania z maszynami udarowymi,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej wg norm ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
  • wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki 6700SM-10:
  • rozmiar nasadki: 10 mm,
  • rodzaj nasadki: 6-kątna,
  • mocowanie: 1/4" ,
  • długość całkowita L: 24,7 mm,
  • średnica D1: 14,5 mm,
  • średnica D2: 13 mm,
  • waga: 15 g.
długość całkowita: 24,7 mm
waga: 15 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 10 mm