    7800SM-17
26,49zł brutto
21,54zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 265 pkt.
Nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M17 BAHCO 7800SM-17
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M17 Bahco 7800SM-17:
  • rozmiar nasadki: 17mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 24,1mm
  • średnica u wylotu "D2": 23mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 72g
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 38 mm
waga: 72 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 17 mm