    7800SM-13
22,09zł brutto
17,96zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 221 pkt.
Nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M13 BAHCO 7800SM-13
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M13 Bahco 7800SM-13:
  • rozmiar nasadki: 13mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 19,1mm
  • średnica u wylotu "D2": 22mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 53g
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 38 mm
waga: 53 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 13 mm