    7800SM-11
16,95zł brutto
13,78zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 169 pkt.
Nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M11 BAHCO 7800SM-11
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M11 Bahco 7800SM-11:
  • rozmiar nasadki: 11mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 16,6mm
  • średnica u wylotu "D2": 22mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 51g
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 38 mm
waga: 51 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 11 mm