    7800DM-19
25,79zł brutto
20,97zł netto
Cena punktowa: 258 pkt.
Nasadka 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M19 BAHCO 7800DM-19
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
Dane nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M19 Bahco 7800DM-19
  • rozmiar nasadki: 19mm
  • rodzaj nasadki: 12-kątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 26,6mm
  • średnica u wylotu "D2": 24mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 70g
Do kluczy nasadowych dwunastokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 38 mm
waga: 70 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 19 mm