    SB7809M-10
34,37zł brutto
27,94zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 344 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" do śrub imbusowych 6-kątnych M10 BAHCO [SB7809M-10]:
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120 / ISO1174,
  • klucz nasadowy dostarczany z plastikową zawieszką.
Dane nasadki 1/2" imbus 10mm Bahco [SB7809M-10]:
  • rozmiar nasadki: 10 mm,
  • mocowanie: 1/2",
  • rodzaj nasadki: imbusowa,
  • długość części roboczej "l": 23 mm,
  • długość całkowita "L": 60 mm,
  • średnica "D": 22 mm,
  • waga: 90g
długość całkowita: 60 mm