myjka wysokociśnieniowa przemysłowa 2500W MAKITA [HW151]
-
Producent:
-
Kod producenta:HW151
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26363 pkt. |
Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa MAKITA [HW151] z mocnym silnikiem bezszczotkowym o mocy 2500W, do użytku przemysłowego.
Myjka posiada m.in. pompę trzytłokową z tłokami z pokryciem ceramicznym, manometr i lancę z dyszą rotopower.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa 2300W MAKITA [HW151]
- Do użytku profesjonalnego lub przemysłowego
- Pompa trzytłokowa z tłokami z pokryciem ceramicznym
- Bezszczotkowy silnik indukcyjny
- System Total Stop umożliwia automatyczne uruchamianie i zatrzymywanie
- Zawór regulujący ciśnienie
- Manometr typu glicerynowego
- Kółka transportowe z gumowanym bieżnikiem
- Wąż ze zbrojeniem stalowym nawijany na bęben
- Wymienny filtr wlotowy wody
- Wbudowany system zasysania detergentu
- Dwa niezależne zbiorniki na detergent
Wyposażenie myjki wysokociśnieniowej MAKITA [HW151]
-
Zbiornik na detergent [2180130]
-
Złączka węża z filtrem wody [3082130]
-
Wąż wysokociśnieniowy (10m) [3083550]
-
Uchwyt na akcesoria [3580050]
-
Złączka węża [40086]
-
Lanca z dyszą rotopower [40167]
-
Lanca z dyszą regulacyjną [40551]
-
Rękojeść pistoletowa ze spustem [41154]
-
Bęben na wąż [42581]
| waga kg: | 26,9 kg |
| na wyposażeniu: | Zbiornik na detergent; Złączka węża z filtrem wody; Wąż wysokociśnieniowy (10m); Uchwyt na akcesoria; Złączka węża; Lanca z dyszą rotopower; Lanca z dyszą regulacyjną; Rękojeść pistoletowa ze spustem; Bęben na wąż |
| wymiary: | 370x360x880 mm |
| moc znamionowa: | 2500 W |
| opakowanie: | karton |
| maksymalny przepływ wody: | 500 l/h |
| maksymalna temperatura na dopływie: | 50 °C |
| maksymalne ciśnienie: | 150 bar |
| EAN: | 4002829765012 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 34.1 kg |
| długość opakowania: | 60 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
