mobilny stół roboczy do pilarki ukośnicy DeWalt [DE7260-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DE7260-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11328 pkt. |
Profesjonalny stół montażowy DeWalt DE7260 przeznaczony do współpracy z ukośnicami DeWalt i innych marek.
Mobilny stół roboczy posiada uniwersalny system mocowania, dzięki czemu pasuje do niemal każdej ukośnicy. Może być ustawiony zarówno w poziomie jak i pionie razem z ukośnicą, co znacznie ułatwia przechowywanie i transport. Ma regulowaną wysokość w dwóch pozycjach, pneumatyczne wspomaganie regulacji wysokości i wytrzymałe gumowe koła. Zakres roboczy 2,4m; udźwig 135kg.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalny stół roboczy do pilarek ukosowych DeWalt DE7260
- stół DE7260 to stanowisko robocze i środek transportu dla pilarek ukosowych DEWALT i innych marek
- ma łatwo regulowane szyny montażowe, dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania dostosowują się do niemal każdej ukośnicy lub przenośnej frezarki grubościowej
- szerokie, regulowane rolki podające i odbierające na wspornikach zapewniają podparcie materiału na długości 200 mm
- szerokie gumowe kółka zapewniają mobilność w miejscu pracy
- dwie regulacje wysokości do różnych zastosowań
- wspomaganie pneumatyczne pomaga w podnoszeniu i opuszczaniu, zapewniając niezrównaną elastyczność i łatwość ustawiania
- wytrzymała konstrukcja stalowa pozwala na maksymalne obciążenie 135 kg
- opcja kompaktowego przechowywania pionowego maksymalizuje wydajność miejsca pracy i łatwość transportu
- bezpośredni, jednorazowy montaż minimalizuje czasy przestoju
- zakres roboczy 2,4 m
| EAN: | 5035048694589 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 31.00 kg |
| długość opakowania: | 106.50 cm |
| szerokość opakowania: | 53.80 cm |
| wysokość opakowania: | 26.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
