młotek z tworzywa CellidorTM, BAHCO [3625N-50]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625N-50
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3013 pkt. |
Profesjonalny młotek dwuobuchowy z tworzywa firmy Bahco model [3625N-50] o długości całkowitej 360 mm, przeznaczony do prac przy materiałach nieodpornych na uderzenia.
Młotek jest wyposażony w wymienne nakładki ze specjalnego tworzywa - CellidorTM produkcji Bayer AG.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
MŁOTEK Z TWORZYWA FIRMY BAHCO O SYMBOLU [3625N-50]:
- profesjonalny młotek z tworzywa przeznaczony do prac przy materiałach nieodpornych na uderzenia
- wyposażony w wymienne niebieskie nakładki ze specjalnego tworzywa - CellidorTM produkcji Bayer AG
- część centralna młotka wykonana z żeliwa
- trzonek drewniany
- bardzo wysoka trwałość i odporność na uderzenia
- młotek odporny jest na działanie niskooktanowych benzyn, olejów i smarów
PARAMETRY MŁOTKA [3625N-50]:
- długość całkowita: 360 mm
- szerokość obucha - wymiar [A]: 120 mm
- średnica obucha - wymiar [C]: 50 mm
- waga: 900 g
| długość całkowita: | 360 mm |
| waga: | 900 g |
| EAN: | 7314151073701 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.484 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
