młot udarowy 1050W/7,1 J, mocowanie SDS-Max, DeWalt [D25810K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D25810K-QS
Promocja trwa do 30.04.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16747 pkt. |
Profesjonalny młot udarowy SDS-Max firmy DeWALT o symbolu D25810K ma silnik o mocy 1050 W i energię udaru 7,1 J. Pakowany jest w walizce.
Przeznaczony do lekkich prac wyburzeniowych, przekuć, czy dłutowania rowków.
Młot D25810 wyposażony został w unikatowy system uszczelnienia mechanizmu nawet przed najdrobniejszym pyłem, który zapewnia dużą trwałość i długą żywotność maszyny,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot udarowy SDS-Max firmy DeWalt o symbolu [D25810K]:
- ma silnik o mocy 1050 W, który zapewnia dobry stosunek mocy do wagi (5,6kg) bo aż 7,1 J energii udaru,
- przeznaczony do lekkich prac wyburzeniowych, przekuć, czy dłutowania rowków, kanałów, otworów, zagłębień w cegle, murze lub lekkim betonie,
- wyposażony w efektywny mechanizm ograniczający wibracje przenosząc uderzenie bezpośrednio na dłuto bez strat wynikających z intensywnych drgań,
- miękki uchwyt rękojeści ogranicza drgania przenoszone na ręce a tym samym zmniejsza zmęczenie użytkownika powstające podczas trudnych zastosowań,
- ma możliwość ustawienia dłuta w 18 pozycjach wokół osi zapewnia wygodny i skuteczny chwyt w różnych zastosowaniach,
- kompaktowa budowa młota zapewnia dostęp do trudno dostępnych miejsc oraz zwiększa kontrolę pracy,
- młot D25810 wyposażony został w unikatowy system uszczelnienia mechanizmu nawet przed najdrobniejszym pyłem, który zapewnia dużą trwałość i długą żywotność maszyny,
- młot pakowany jest w praktycznej walizce;
parametry młota kującego D25810K:
- moc znamionowa: 1050 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0-3150 ud/min,
- energia udaru: 7,1 J,
- typ mocowania: SDS-Max,
- waga: 5,6 kg ;
- opakowanie: walizka.
wyposażenie młota kującego DEWALT D25810K:
- antywibracyjna rękojeść boczna,
- walizka,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki (str. 1, str. 2) i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 7,1 J |
| waga kg: | 5,6 kg |
| na wyposażeniu: | wielopozycyjna rękojeść boczna, walizka z tworzywa, |
| częstotliwość udaru: | 3150 udar/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| moc znamionowa: | 1050 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048648957 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 8.77 kg |
| długość opakowania: | 58.00 cm |
| szerokość opakowania: | 46.50 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
