młot udarowo-obrotowy SDS-Max, 1510W, Makita [HR5212C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR5212C
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 47207 pkt. |
Młot obrotowo - udarowy SDS-Max Makita [HR5212C], z silnikiem o mocy 1510W, pakowany w praktycznej walizce.
Posiada 2 tryby pracy kucie, wiercenie z udarem, przeznaczony do intensywnych prac wyburzeniowych, przekuć oraz wiercenia (pełnymi wiertłami w betonie otworów do 52mm).
Wyposażony został w systemem tłumienia wibracji AVT & Soft No Load, elektroniczną regulację prędkości obrotowej i łagodny rozruch, oraz sprzęgło przeciążeniowe które zabezpiecza maszynę przed zablokowaniem się wiertła.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot obrotowo - udarowy firmy Makita [HR5212C]:
- posiada 2 tryby pracy: kucie i wiercenie z udarem wiertłem pełnym do 52mm a koronką do 160mm,
- młot wyposażony jest w najnowszy System Antywibracyjny AVT, to "Aktywny" dynamiczny tłumik drgań Makita. Zmiana ciśnienia powietrza w komorze korbowej i komorze bębna "aktywnie" steruje stabilizatorem, który przesuwa się w przeciwnym kierunku niż tłok.
- ma dodatkowo System SOFT NO LOAD który automatyczne obniża obroty silnika i wibracji w momencie kiedy maszyna jest na biegu jałowym - bez obciążenia. Dzięki tej funkcji można przyłożyć dłuto czy wiertło w żądane miejsce i dopiero w momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową urządzenia,
- dla zwiększenia wygody pracy ma możliwość mocowania dłuta w uchwycie w 24 pozycjach,
- młot posiada diodę LED sygnalizującą konieczność wymiany szczotek węglowych i drugą sygnalizująca problemy z obwodem elektrycznym;
- elektroniczny system regulacji obrotów i układ łagodnego rozruchu sprawiają, że praca tym młotem jest wygodna i ergonomiczna,
- dla ochrony wirnika jest zainstalowany wskaźnik zużycia szczotek węglowych,
- ma precyzyjny dobór częstotliwości udarów za pomocą pokrętła nastawczego.
parametry młota udarowo - obrotowego HR5212C:
- moc znamionowa: 1510 W,
- typ uchwytu: SDS-Max,
- energia udaru: 19,1 J,
- rodzaj udaru: elektropneumatyczny,
- częstość udarów: 1100-2250 ud/min,
- prędkość obrotowa: 150-310 obr/min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie wiertłem pełnym: 52 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie wiertłem koronowym: 160 mm,
- waga: 11,9 kg,
- wymiary: 599 mm.
wyposażenie młota udarowo-obrotowego HR5212C:
- uchwyt boczny pałąkowy: [135283-4],
- uchwyt boczny prosty: [135629-4],
- smar do wierteł i dłut: [198993-4],
- ogranicznik głębokości: [331955-1],
- szmatka,
- walizka: [196553-6],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 19,1 J |
| waga kg: | 11,9 kg |
| na wyposażeniu: | walizka [140821-9], uchwyt boczny pałąkowy [134890-0], uchwyt boczny prętowy [138131-0], smar [194683-7], |
| częstotliwość udaru: | 1100-2250 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 52 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 160 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 150-310 obr/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| sprzęgło: | tak |
| moc znamionowa: | 1510 W |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381677578 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 18.15 kg |
| długość opakowania: | 66 cm |
| szerokość opakowania: | 45 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
