łom płaski 300mm DeWalt [DWHT55518-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT55518-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 689 pkt. |
Łom płaski DeWalt DWHT55518-1 o długości 300mm, świetnie sprawdzi się podczas pracy w wąskich szczelinach, do podważania, rozłupywania, wyważania i usuwania gwoździ.
Wykonanie ze stali sprężynowej zapewnia mu wytrzymałość i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Łom płaski 300mm DeWalt [DWHT55518-1]:
- niewielki i poręczny łom o długości 300 mm do pracy w ciasnych i trudno dostępnych miejscach,
- wykonany ze stali sprężynowej zapewniającej mu wytrzymałość i trwałość,
- doskonale sprawdzi się przy pracy w wąskich szczelinach, do podważania, rozłupywania, wyważania i usuwania gwoździ,
- szeroka końcówka ułatwia podważanie, a fazowane wycięcia ułatwiają wyciąganie gwoździ,
- wygodny w użyciu i wytrzymały.
| długość całkowita: | 300 mm |
| EAN: | 3253561555183 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.59 kg |
| długość opakowania: | 32.80 cm |
| szerokość opakowania: | 6.40 cm |
| wysokość opakowania: | 7.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
