łapa precyzyjna do gwoździ z pazurem, 254mm, DeWalt [DWHT0-55524]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-55524
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 857 pkt. |
Łom precyzyjny DeWalt DWHT0-55524 o długości 254 mm, z zaostrzoną końcówką, która łatwo wbija się w materiał, dlatego doskonale sprawdzi się do wyciągania gwoździ wbitych równo z powierzchnią. Poszerzony obuch pozwala precyzyjnie uderzać w celu dostania się pod gwóźdź lub materiał do podważania.
Łapka do gwoździ to wygodne w użyciu i wytrzymałe narzędzie, które doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac rozbiórkowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Łapa precyzyjna do wyciągania gwoździ DeWalt [DWHT0-55524]:
- doskonale sprawdzi się do wyciągania gwoździ wbitych równo z powierzchnią,
- zaostrzona końcówka do przebijania łatwo wbija się w materiał, co umożliwia usuwanie nawet zagłębionych w materiale gwoździ,
- poszerzony obuch pozwala precyzyjnie uderzać w celu dostania się pod gwóźdź lub materiał do podważania,
- wyciągarka gwoździ odsłania główkę wbitego równo z powierzchnią gwoździa umożliwiając jego wyciągnięcie przy minimalnym uszkodzeniu drewna,
- dwuteowy trzon łapy zapewnia wytrzymałość i siłę przy stosunkowo niewielkim ciężarze,
- jest to wygodne w użyciu i wytrzymałe narzędzie wykorzystywane do prac rozbiórkowych.
| długość całkowita: | 254 mm |
| EAN: | 3253560555245 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.40 kg |
| długość opakowania: | 30.30 cm |
| szerokość opakowania: | 7.30 cm |
| wysokość opakowania: | 3.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
