szybka ładowarka akumulatorów Li-Ion 18V i FlexVolt 54V, 12A [DCB117-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCB117-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3549 pkt. |
Wielonapięciowa ładowarka DeWalt DCB117 dla technologii Li-Ion do systemu XR i FlexVolt.
Obsługuje akumulatory Li-Ion DeWALT pracujące pod napięciem 18V i 54V o wszystkich pojemnościach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.uniwersalna ładowarka DeWalta DCB117:
- najszybsza ładowarka DEWALT, maksymalny prąd ładowania to 12 A,
- obsługuje akumulatory serii XR 18V; jak również akumulatory serii FlexVolt 54V,
- posiada nowy wskaźnik stanu naładowania pokazujący kiedy bateria jest naładowana w 80%,
- akumulator DCB547 9Ah ładuje do 80% pojemności w mniej niż 45 minut,
- posiada dwustopniowy system ładowania, oraz możliwością zamocowania na ścianie,
- ładowarka w zależności od pojemności i napięcia roboczego akumulatora samoistnie dobiera prąd i czas ładowania w celu zwiększenia żywotności akumulatorów;
- ładowarka DCB117 ma również za zadanie zdiagnozowanie stanu akumulatora (zbyt zimny, zbyt gorący - w obu przypadkach akumulator żeby nie uległ zniszczeniu nie będzie ładowany, dopiero po osiągnięciu odpowiedniej temperatury),
- przy pomocy diody LED sygnalizuje czy akumulator jest: w trakcie ładowania, czy już został naładowany,
dane techniczne ładowarki Li-Ion DCB117:
- prąd ładowania: 12 A,
- waga: 1,30 kg,
| maksymalny prąd ładowania : | 12 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie ładowanych akumulatorów: |
|
| EAN: | 5035048729892 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.07 kg |
| długość opakowania: | 23.30 cm |
| szerokość opakowania: | 15.00 cm |
| wysokość opakowania: | 13.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
