krążek tnący INOX do obcinaka do rur - 90 31 02 SB, KNIPEX [90 39 02 V01]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 39 02 V01
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 566 pkt. |
Wymienny krążek tnący do obcinaka do rur miedzianych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej firmy KNIPEX model [90 39 02 V01] przeznaczonego do cięcia rur o średnicy 6-35 mm i grubości ścianki do 2 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wymienny krążek tnący do obcinaka do rur firmy KNIPEX [90 39 02 V01]:
- krążek tnący do obcinaka do cięcia rur ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu o średnicy 6-35 mm i grubości ścianki do 2 mm
- przeznaczony do obcinaka 90 31 02 SB
- waga: 8 g.
| waga: | 8 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773085874 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.009 kg |
| długość opakowania: | 1.8 cm |
| szerokość opakowania: | 2 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
