kosiarka elektryczna 1600W, szerokość koszenia 41cm, 45l, Makita [ELM4120]
-
Producent:
-
Kod producenta:ELM4120
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9293 pkt. |
Mocna kosiarka elektryczna do trawy Makita model ELM4120, wyposażona w silnik o mocy 1600W, kosz na trawę 45l i korpus z polipropylenu.
Kosiarka ELM4120 Makita przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 600m2, ma możliwość cięcia trawy bez kosza, z koszem oraz zbierania liści.
Szerokość koszenia 41cm. Regulowana wysokość koszenia 7 pozycji w zakresie 20-75mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
kosiarka elektryczna do trawy Makita ELM4120:
- przeznaczona do ogrodów o powierzchni do 600 m²,
- kosiarka ma trzy funkcje pracy: cięcie trawy bez kosza, cięcie trawy z koszem, zbieranie liści
- ma zwiększoną moc silnika oraz prędkość obrotowa w porównaniu w poprzednim modelem, oraz lampkę sygnalizująca podłączenie zasilania,
- ma możliwość koszenia blisko ścian (możliwość koszenia w odległości 15 mm od ściany), oraz ustawienia w pionie w celu łatwiejszego przechowywania, konserwacji i czyszczenia,
- poprawione koszenie zarówno przy krawędziach jak i na środku trawnika dzięki zastosowaniu zabieraków trawy po obu stronach obudowy,
- wyposażona jest w mocny korpus z polipropylenu i kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia,
- posiada 7-stopniową regulację wysokości koszenia ustawianą przy pomocy centralnej dźwigni,
- ma ergonomiczną rękojeść pokrytą elastomerem z szybkomocującymi dźwigniami blokującymi.
Parametry kosiarki elektrycznej Makita ELM4120:
- moc znamionowa silnika: 1600W,
- szerokość koszenia: 41 cm,
- wysokość koszenia: 20-75 mm
- regulacja wys. kosza: 7 stopniowa,
- napęd: ręczny,
- obudowa: polipropylenowa,
- pojemność kosza: 45 l,
- waga: 14,5 kg.
Wyposażenie kosiarki elektrycznej Makita ELM4120:
- ostrze tnące 41cm,
- kosz na trawę 45l
- klucz montażowy
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| waga kg: | 14,5 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące, kosz na trawę |
| wymiary: | 1470 x 460 x 955 - 1230 mm |
| moc znamionowa: | 1600 W |
| wysokość koszenia: | 20-75 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 45 l |
| liczba pozycji koszenia: | 7 |
| szerokość koszenia: | 41 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 600 m² |
| EAN: | 0088381859134 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 17.1 kg |
| długość opakowania: | 76 cm |
| szerokość opakowania: | 46.5 cm |
| wysokość opakowania: | 41.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
