kosiarka elektryczna 1400W, szerokość koszenia 37cm, 40l, Makita [ELM3720]
-
Producent:
-
Kod producenta:ELM3720
606,21zł brutto
492,85zł netto
666,22zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6062 pkt. |
Lekka, kompaktowa kosiarka elekteryczna do trawy Makita model ELM3720, wyposażona w silnik o mocy 1400W, kosz na trawę 40l.
Kosiarka ELM3720 Makita przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 500m2, można nią kosić trawę blisko krawędzi krawężników i murków (15mm od ściany).
Kosiarka ma funkcję cięcia trawy bez kosza, z koszem oraz zbierania liści.
Szerokość koszenia 37cm. Regulowana, 3-stopniowa wysokość koszenia w zakresie 20 - 55mm. Ergonomiczna rękojeść z szybkomocującymi dźwigniami blokującymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
kosiarka elektryczna do trawy Makita ELM3720
- przeznaczona do ogrodów o powierzchni do 500 m²,
- kosiarka ma trzy funkcje pracy: cięcie trawy bez kosza, cięcie trawy z koszem, zbieranie liści
- ma zwiększoną moc silnika oraz prędkość obrotowa w porównaniu w poprzednim modelem, oraz lampkę sygnalizująca podłączenie zasilania,
- ma możliwość koszenia blisko ścian (możliwość koszenia w odległości 15 mm od ściany), oraz ustawienia w pionie w celu łatwiejszego przechowywania, konserwacji i czyszczenia,
- poprawione koszenie zarówno przy krawędziach jak i na środku trawnika dzięki zastosowaniu zabieraków trawy po obu stronach obudowy,
- wyposażona jest w mocny korpus z polipropylenu i kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia,
- posiada 3-stopniową regulację wysokości koszenia ustawianą przy pomocy centralnej dźwigni,
- ma ergonomiczną rękojeść pokrytą elastomerem z szybkomocującymi dźwigniami blokującymi.
parametry kosiarki elektrycznej Makita ELM3720:
- moc znamionowa silnika: 1400W,
- szerokość koszenia: 37 cm,
- wysokość koszenia: 20-55 mm
- regulacja wys. kosza: 3 stopniowa,
- napęd: ręczny,
- obudowa: polipropylenowa,
- pojemność kosza: 40 l,
- waga: 11,6 kg.
Wyposażenie kosiarki elektrycznej Makita ELM3720:
- klucz montażowy,
- ostrze tnące 37cm,
- kosz na trawę 40l,
| waga kg: | 11,6 kg |
| wymiary: | 1330 x 415 x 890 - 1120 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| wysokość koszenia: | 20-55 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 40 l |
| liczba pozycji koszenia: | 3 |
| szerokość koszenia: | 37 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 500 m² |
| EAN: | 0088381859127 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 14.4 kg |
| długość opakowania: | 70.2 cm |
| szerokość opakowania: | 43.9 cm |
| wysokość opakowania: | 38.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
