kosiarka elektryczna 1200W, szerokość koszenia 33cm, 30l, Makita [ELM3320]
-
Producent:
-
Kod producenta:ELM3320
539,00zł brutto
438,21zł netto
564,24zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5390 pkt. |
Lekka, kompaktowa kosiarka elektryczna do trawy Makita model ELM3320, wyposażona w silnik o mocy 1200W, kosz na trawę 30l.
Kosiarka ELM3320 Makita przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 400m2, można nią kosić trawę blisko krawędzi krawężników i murków.
Ma funkcję cięcia trawy bez kosza, z koszem oraz zbierania liści.
Szerokości koszenia 33cm. Regulowana wysokość koszenia w zakresie 20 - 55mm. Posiada 3-stopniową regulację wysokości koszenia.
kosiarka elektryczna do trawy Makita ELM3320
- przeznaczona do ogrodów o powierzchni do 400 m²,
- kosiarka ma trzy funkcje pracy: cięcie trawy bez kosza, cięcie trawy z koszem, zbieranie liści
- ma zwiększoną moc silnika oraz prędkość obrotowa w porównaniu w poprzednim modelem, oraz lampkę sygnalizująca podłączenie zasilania,
- ma możliwość koszenia blisko ścian (możliwość koszenia w odległości 15 mm od ściany), oraz ustawienia w pionie w celu łatwiejszego przechowywania, konserwacji i czyszczenia,
- poprawione koszenie zarówno przy krawędziach jak i na środku trawnika dzięki zastosowaniu zabieraków trawy po obu stronach obudowy,
- wyposażona jest w mocny korpus z polipropylenu i kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia,
- posiada 3-stopniową regulację wysokości koszenia ustawianą przy pomocy centralnej dźwigni,
- ma ergonomiczną rękojeść pokrytą elastomerem z szybkomocującymi dźwigniami blokującymi
Parametry kosiarki elektrycznej Makita ELM3320:
- moc znamionowa silnika: 1200W,
- szerokość koszenia: 33 cm,
- wysokość koszenia: 20-55 mm
- regulacja wys. kosza: 3 stopniowa,
- napęd: ręczny,
- obudowa: polpropylenowa,
- pojemność kosza: 30 l,
- waga: 10,2 kg.
Wyposażenie kosiarki elektrycznej Makita ELM3320
- klucz montażowy,
- ostrze tnące 33cm,
- kosz na trawę 27l, 671
- instrukcja
| waga kg: | 10,2 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące [671002550], kosz na trawę [671015620], klucz montażowy [671002009], |
| wymiary: | 1230 x 380 x 870 - 1110 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| wysokość koszenia: | 20-55 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 30 l |
| liczba pozycji koszenia: | 3 |
| szerokość koszenia: | 33 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 400 m² |
| EAN: | 088381859103 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.8 kg |
| długość opakowania: | 63.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.4 cm |
| wysokość opakowania: | 38.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
