Kosiarka elektryczna 32cm, 1200W Black+Decker [BEMW451-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEMW451-QS
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4465 pkt. |
Kosiarka elektryczna do trawy Black+Decker BEMW451-QS zapewnia skuteczne koszenie trawy aż do samej krawędzi trawników, wzdłuż murów i rabat.
Kosiarka wyposażona jest w silnik o mocy 1200W. Szerokość koszenia 32cm, regulowana wysokość koszenia w zakresie 20 - 60mm (3 stopnie).
Kosiarka BEMW451 Black+Decker umożliwia ciecie nawet wysokiej i wilgotnej trawy. Dzięki niskoprofilowanej konstrukcji ułatwia koszenie pod rozłożystymi krzewami i różnymi konstrukcjami ogrodowymi.
Kosiarka elektryczna do trawy Black+Decker BEMW451-QS
- mocna i kompaktowa kosiarka z silnikiem o mocy 1200W i szerokością koszenia 32 cm,
- posiada ergonomicznie ukształtowaną rękojeścią do prowadzenia kosiarki,
- kosiarka przeznaczona jest do stosowania w ogrodach o rozmiarze do 300m²,
- pojemność pojemnika na trawę 35 l,
- posiada intuicyjny wskaźnik zapełnienia pojemnika na trawę – wskazuje kiedy pojemnik jest pełny i należy go opróżnić,
- ma centralne ustawianie wysokości koszenia – szybki wybór wysokości koszenia,
- wyposażona jest w rękojeść na stałe zamocowaną do obudowy pozwalającą na szybkie i komfortowe przenoszenie.
Dane techniczne kosiarki Black+Decker BEMW451-QS
- szerokość koszenia: 32 cm
- moc znamionowa: 1200 W
- system cięcia: rotacyjny / metalowe ostrze
- pojemność zbiornika na trawę: 35 l
- typ zbiornika na trawę: sztywny
- ustawianie wysokości: przednie/tylne osie
- wysokości koszenia: 20-60 mm
- stopnie ustawiania wysokości cięcia: 3
- uchwyt do przenoszenia: tak
- ustawianie wysokości rękojeści: nie
- materiał obudowy: wytrzymałe tworzywo
| waga kg: | 8,33 kg |
| na wyposażeniu: | Pojemnik na trawę 35 l |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| wysokość koszenia: | 20-60 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 35 l |
| liczba pozycji koszenia: | 3 |
| szerokość koszenia: | 32 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| natężenie hałasu: | 93 dB |
| EAN: | 5035048682685 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
